نمایندگی کناف کف صفحه اصلی صفحه اصلی صفحه اصلی صفحه اصلی صفحه اصلی صفحه اصلی صفحه اصلی
درباره گروه کارخانجات فتح ایران

تاریخچه شرکت

گروه کارخانجات فتح ایران (اسپارک ماشین تول) بیش از سه دهه است که در زمینه  تولید انواع کف کاذب و سقف کاذب ،طراحی و ساخت انواع قالب و تولید قطعات آلومینیومی دایکست فعالیت می نماید. این شرکت به عنوان برترین و بزرگترین تولید کننده محصولات فوق در ایران، افتخار حضور در بسیاری از پروژه های عظیم صنعتی ، تجاری-اداری کشور را داشته و توانسته است نقش بسزایی در پیشبرد اهداف صنعتی کشور ایفا کند. 
نگاهی به سوابق کاری اینشرکت ، نشانگر توانایی بالا در امر تولید محصولات فوق و همچنین تعهد مدیریت شرکت به تولید محصولات با کیفیت ، به همراه رعایت استانداردهای موجود ، ارائه خدمات متفاوت ، قیمت مناسب و رقابتی و در نهایت کسب رضایت کلیه مشتریان در سرتاسر کشور می باشد.
بهره مندی از نیروهای متخصص و مجرب ،بکارگیری ماشین آلات مدرن ،به روز رسانی روشهای تولیدی ، همگامی با پیشرفت تکنولوژِی و همچنین تلاش و پشتکار کلیه پرسنل زیر مجموعه ، باعث شده که شرکت فتح ایران ، توانایی خود را در اجرای پروژه های بزرگ کشور به اثبات رسانده و با ارائه خدمات پس از فروش 10 ساله ، آرامش خاطر کلیه کارفرمایان و مشتریان خود را فراهم نماید.

  • شرکت فتح ایران پس از اندوختن سالها تجربه کاری در این خصوص ، توانسته است تقدیرنامه ها و تاییدیه های متعددی از کارفرمایان بزرگترین پروژه های صنعتی و تجاری-اداری کشور دریافت نماید ، که خود گواهی است بر تلاش و کوشش بی وقفه مجموعه کارکنان این شرکت در راستای خودباوری و تحقق اهداف بلند مدت در زمینه تولیدات داخلی و در جهت رشد و اعتلای ایران عزیز.
  • این شرکت جزء لیست تولید کنندگان مورد تایید وزارت نفت ، گاز و پتروشیمی ، وزارت مسکن و شهرسازی ، مخابرات و سازمان توسعه برق ایران بوده و مفتحر به اجرای کف و سقف کاذب اکثر فازهای گازی میادین نفتی جنوب کشور و پتروشیمی ها و پالایشگاه های متعدد در کارنامه درخشان خود می باشد.
  • گروه کارخانجات فتح ایران (شرکت اسپارک ماشین تول) ، دوشادوش تمامی مهندسین مشاور ، پیمانکاران و کارفرمایان محترم دست اندر کار کلیه پروژه های کشور ، آماده همکاری ، ارائه مشاوره و خدمات مطلوب و موثر در زمینه محصولات تولیدی خود می باشد.
  • در پایان به برخی از فعالیت های این شرکت ، در صنایع مختلف به شرح زیر اشاره می گردد: 
  • صنایع مخابراتی: کلیه مخابراتهای کشور
  • صنایع نیروگاهی: اکثر نیروگاه های گازی، سیکل ترکیبی، توربینی و غیره. (تامین کننده اصلی کف کاذب پروژه های مپنا) و پست های برق (تامین کننده اصلی کف کاذب پروژه های سازمان توسعه برق) و نیروگاه های آبی مانند سد کارون 1و2 و سد البرز و .... (تامین کننده اصلی کف کاذب پروژه های شرکت آب نیرو . ...)

  • صنعت ساختمان سازی: تامین کننده اصلی پروژه های کف کاذب ساختمانهای استراتژیک و عظیم کشور مانند ساختمان برج میلاد، سازمان ستاد بحران، اجلاس سران، صدا و سیما، پروژه تجاری خلیج فارس، موزه ها، بانک ها و ....

  • صنایع حمل و نقل: تامین کننده اصلی پروژه های کف کاذب متروهای کشور اعم از تهران، مشهد، تبریز، اصفهان ، شیراز و ... همچنین تامین کننده اصلی پروژه های کف کاذب فرودگاه های کشور مانند مهرآباد کیش، سنندج، عسلویه، شیراز، اهواز و ...

  • صنایع معدنی و فولاد: تامین کننده اصلی کف کاذب پروژه های کارخانه های سیمان، آلومینیوم، فولاد و ...

  • صنایع پتروشیمی: این شرکت جزو لیست تولیدکنندگان شرکت نفت و گاز پارس جنوبی (POGC) و دارای گواهینامه SPEC و تاییدیه سازمان ملی و مهندسی نفت بوده و برترین و مهمترین تامین کننده کف و سقف کاذب پروژه های شرکت های نفت، گاز و پتروشیمی اعم از پالایشگاه ها (پالایشگاه تبریز، سرخس، اراک و ...) میدانهای نفتی (رشادت، آزادگان و ...)، سکوهای گازی (کلیه فازهای 1 تا 24 پارس جنوبی) و پتروشیمی ها (پتروشیمی مبین 1 و 2 و اراک، لرستان، کردستان، کاویان و ...) می باشد. گروه کارخانجات فتح ایران (اسپارک ماشین تول) مفتخر است که به عنوان پیشتاز در عرصه صنایع کف و سقف کاذب در کشور، دارای گارانتی محصولات تولیدی و 10 سال خدمات بعد از فروش مفید و موثر می باشد.